מתגוררים בת"א ורוצים לצאת ממנה לבילויי סילבסטר 2022?

אם אתם מתגוררים בתל אביב ואתם רוצים לצאת ממנה בליל השנה החדשה של סילבסטר 2022, אנחנו לחלוטין מבינים אתכם. העיר עומדת להיות עמוסה, פקוקה, מלאה עד 0 מקום בכל מקומות הבילוי וכו'. אז אם ככה, הנה לכם המלצות לסילבסטר 2022 מחוץ לתל אביב.

איפה כדאי לבלות את ערב ראש השנה 2022, אם אתם מתגוררים בתל אביב? למרות שקשה לדעת מה צופן העתיד, דבר אחד בטוח: ערב השנה החדשה 2022 יהיה לילה בלתי נשכח. אם אתם חוששים מזן האומיקרון של הקורונה, אנחנו ממליצים לתפוס לעצמכם איזה צימר מרוחק עם בני הזוג, אולי עם כמה חברים טובים ואפשר גם עם המשפחה.

צימר בסילבסטר 2022 – יישובים מומלצים בצפון

אם אתם עומדים להגיע לצפון הארץ בסילבסטר 2022, אנחנו ממליצים במיוחד על יישוב חד נס, יישוב מעלה גמלא, יישוב רמות ועוד. היישובים האלו עמוסים בצימרים, מלונות בוטיק, סוויטות אבן, בקתות עץ ועוד.

אם נזכרתם בשנייה האחרונה (רוב האנשים מזמינים צימר לסילבסטר לפחות חודשיים מראש), היישובים האלו הם הסיכוי הכי טוב שלכם. בעוד שברוב היישובים התפוסה תהיה מלאה ב-100%, יישובי חד נס, מעלה גמלא ורמות עשויים עדיין להכיל כמה צימרים פנויים. זאת, משום שיש שם היצע גדול מאוד של בתי הארחה.

הספירה החלה! סילבסטר 2022 נוקש בדלת!

ערב ראש השנה 2022 מתקרב במהירות והספירה לאחור כבר החלה. איפה כדאי לבלות את הערב כדי לחגוג? בעקבות נגיף הקורונה, העולם של הבילויים הולך ומצטמצם. אנשים מחפשים יותר מקומות בילוי עם אוויר פתוח, כאלו שלא יצטרכו לחבוש בהם מסכות פנים. לכן, כשאתם מתכננים את הנסיעות שלכם לסילבסטר 2022, ודאו שגם אתם מוגנים ובטוחים.

גלו אם ביעד שלכם יש חגיגה גדולה או התקהלות, או אם הולכים להיות זיקוקים או חגיגות אחרות – גורמים אלה יעזרו לך להחליט היכן לבלות את הלילה. אם אתם מחליטים שאתם לא מעוניינים להיות בתוך התקהלות אנשים, אנחנו ממליצים על פיקניק כיפי בטבע, צפייה בכוכבים ולילה רומנטי במיוחד. אם אין לכם בן או בת זוג, תוכלו לעשות איזה קומזיץ ביער בן שמן עם החברים שלכם, אולי אפילו לנסוע למצדה בדרום ולצפות בזריחה החדשה של 2022.

איפה כדאי לבלות את ראש השנה ב-2022 שלא בת"א?

חגיגות השנה החדשה ברחבי העולם היו תמיד הזמן שבו העולם מתכנס וחוגג יחדיו, בלי קשר ללאום, דת, גזע או מין. גם אם אתם לא חוגגים השנה בעקבות וריאנט האומיקרון, זה זמן טוב לבלות עם עצמכם ולעשות לעצמכם איזשהו ערב של זמן איכות. למשל, צפייה במרתון של סרטים שכבר מזמן תכננתם לראות. שבו לכם בפתיחת השנה החדשה, תהרהרו על מה שהיה, תחשבו על מה שיהיה ותורידו את כל זה עם איזה יין משובח.

עוד אופציה לבילוי בסילבסטר 2022 היא, האופציה של טיסה לחו"ל. שימו לב, מדינות רבות כיום מוגדרות מדינות אדומות, ככה שיהיה חשוב למצוא מדינה ירוקה שלא מצריכה בידוד ועשויה לסבך אתכם בנופש הסילבסטר.

לחגוג את סילבסטר 2022 בצורה בטוחה ומוגנת

הרבה מאיתנו נרגשים לקראת תחילת 2022. בהתחשב בנסיבות העולמיות בעקבות נגיף הקורונה, חוסר הוודאות סביב מה צופן העתיד הוא קצת מפחיד. אבל צאו לכם לאוויר הפתוח, חבשו מסכות פנים אם צריך ואל תתנו לווריאנט האומיקרון לדכות אתכם! אם תחגגו את סילבסטר 2022 בצורה בטוחה, תוכלו להתחיל את השנה החדשה בכיף גדול וללא חששות מיותרים.